Kamee.ee e-poe kassas on Teil võimalik valida kolme erineva järelmaksu viisi vahel:

1. Kamee Ehe järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

logokamee

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Kamee Ehe järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Kamee Ehe järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

Kamee Ehe järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Kamee Ehe järelmaksu saate taotleda Kamee Ehe kauplustes Tartu Eedenis ja Rakvere Põhjakeskuses ning e-poes kamee.ee.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Kamee Ehe järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

Kamee Ehe järelmaksu tavatingimused on järgmised:

• Intress 9,9%
• Lepingutasu alates 0 eurost
• Periood kuni 5 aastat

Kamee Ehe järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Kamee Ehe järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1000-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 9.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 25.09%, kuumakse suurus 93.88 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1126.56 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Kamee Ehe järelmaksu pakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

2. ESTO 3 makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Screenshot from 2021-04-14 14-23-56
esto2-1

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID lahendusega.

• Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
• Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
• Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamisel on 1 EUR.
• ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.
Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

3. Liisi paindlikud lahendused

Sünnipäevanädal! Kogu kaup -20% (alates 20€)