Lemmikloomade, eksootiliste liikide esindajate, lindude või putukatega ehteid küsitakse meie kauplustes väga sageli. Et loomaarmastajad need meie laiast tootevalikust hõlpsasti üles leiaks, oleme populaarseimad loomadega ehted ja nende tähendused siia kokku koondanud. Loe lähemalt ja leia oma lemmik.

Loom kui peremehe peegeldus

Lemmikloomad mängivad meie elus olulist rolli ja armastus nende vastu on igavene. Tihtipeale näidatakse oma hoolimist ja armastust lemmikute vastu välja maiustustega premeerides, uusi mänguasju ostes või  lõputute kallistustega. Kuid paljudele meeldib oma loomaarmastust esile tuua kandes nendest inspireerituid ja isikupäraseid ehteid. 

Kui viibid oma lemmikust eemal, aitavad igatsuse ja kurbuse leevenduseks just ehted. Vali sel päeval oma ehtekollektsioonist välja temast inspireeritud aksessuaar ning kanna teda endaga kõikjal kaasas.

Loom on sageli oma peremehe nägu ning tema omanikust võib nii mõndagi välja lugeda.

Kass peidab endas teatavat salapära ja müstikat. Öeldakse, et kassiomanikud on sama enesekindlad kui nende käpalised, sest nad ei sõltu kunagi teistest. Tavaliselt saavad kassid võõra puhul koheselt aru, kas tegu on kassiinimesega või mitte. Vastasel korral tõrjub ka hästi käituv kiisu selle inimese eemale, käitub temaga ettearvamatult või ei anna ennast näole.

Koer sümbolina tähistab sõprust, usaldust, armastust ning kaitset. Koerainimesed on head kuulajad ning alati valmis teisi aitama. Oma tegemistes sihib ta täiuslikkust langetades alati parimad otsused. Sarnaselt koerale on tema peremees seltskondlik ja aktiivne ning väärtustab inimsuhteid. 

Kõrvarõngad igale loomasõbrale

Loomasümboliga kõrvarõngad on üheks lihtsaimaks viisiks, kuidas kanda oma lemmikut endaga kaasas. Need on sobilikud igale loomaarmastajale ning on ideaalseks aksessuaariks. Sellised kõrvarõngad on sobilikuks kingituseks ka kirglikule loomaarmastajale.

Hoia oma lemmikut südame lähedal

Ripatsi kandmine hoiab käpalist südame lähedal ja tähistab teievahelist erilist sidet ning lõputut armastust. Kanna lemmikut endaga kõikjal kaasas!

Ripatsi võib lemmiklooma meelespidamiseks asendada ka võtmehoidjana.

Linnud ja maod – maailma esindajad

Madu sümbolina tähistab planeeritust ja tuleviku peale mõtlemist, peites endas õiglust ja loovust. Mao armastajatel võib kohati esineda spontaanseid mõtteid ja tegusid, mis tulenevad tema mitmekülgsest sisemaailmast. 

Tähisena sobib madu nende ehtekollektsiooni, kes jagavad ennast mitme eluvaldkonna vahel ning järgivad sisetunnet. Samuti on see loomeinimeste ehe. Mao sümbol toetab järjekindlust isegi kui kõik tundub lootusetu.

Linde peetakse elurõõmsateks ja energilisteks sõnumitoojateks. Nendest inspireeritud ehted sümboliseerivad kevade tulekut ning uusi väljakutseid, seega sobivad tiivulised täiustama suurepäraselt kevadkollektsiooni.

Too oma ellu värve ja mängulisust

Liblikas on iga kevade esimene tähistaja. Tema tiibade värvusest võib välja lugeda, milliseks muudab ta sinu eesoleva suve. Kamee värviliste tiibadega liblikas toob sinu suvekuudesse värve ja seiklusi. Sümbolina kannab see edasi kergust, kannatlikkust, vabadust ja armastust.

Öeldakse, et sisaliku nägemine toob õnne. Sisalik on entusiastlik ja tulihingeline. Ehtena sobib see ambitsioonikatele inimestele, kes viivad ellu kõik oma eesmärgid.

Lepatriinu kõrvarõngad toovad kandjas esile värvid ja mängulisuse. See täpiline leedi toob hinge tõelise õnnetunde ning temaga uuesti kohtumiseks ei pea sa ootama järgmist kevadet – kanna lepatriinu ehetega rõõmu ja kevadet südames olenemata aastaajast.

Öökull

Öökull on maagilise tähistusega lind. Tihtipeale kannab ta paljude jaoks edasi hirmu, kuna teda ei kohta päevasel ajal ning oma eripärast häält näitab samuti öösel. Teisalt sümboliseerib öökull tarkust ja intelligentsust, mistõttu sobib ta ehtena kaasas kandmiseks meie argipäeva töös ja elus. Öökulli seostatakse ka naiselikkuse ja intuitsiooniga, mistõttu sobivad öökulli tähistusega ehted igale naisterahvale.

Isikupärased loomad

Lisaks eelpool mainitutele on veel ka teisi eksootilisi loomi, kes võivad vallutada meie südamed ning täiustada ehtekollektsiooni.

Inspireeritud lapsepõlvest

Kamee õrn stiil sobib iga riietusega! Vali välja oma lemmik ja too välja oma sisemine loomahing!

Vaata kõiki loomadega ehteid siit.

 Kõik ehted ja kellad -20% (alates 20€)