Naistepäeval kingituste tegemine on üks võimalikke viise väljendada oma armastust ja kiindumust enda jaoks olulistele naistele. Pole tähtis, kas tegu on ema, naise, õe, tüdruksõbra või lihtsalt sõbrannaga – nende meelespidamine näitab sind tõelise džentelmenina.

Kingitus, mis toob igapäevaselt naeratuse huulile

Kui mõtled, mida sel aastal kinkida eriliseimale naisele, siis ei pea sa oma pead pikalt vaevama. Tähista naistepäeva millegi väärtuslikuga ning too tema igapäevaellu rohkem glamuuri ja sära luues naeratus tema huulile.

Ehete näol on kingituse tegemisel valikuvõimalusi palju. Toome teieni mõned näpunäited, mille põhjal langetada see õige otsus.

Kuidas teada, milline ehe talle meeldib?

Ehete ostmine kallimale on rahaline ja emotsionaalne investeering. Õige kingituse valimine pole kunagi lihtne, olenemata sellest, kui palju kordi on seda varasemalt ette tulnud. 29 aastaga oleme õppinud tundma klientide eelistusi ning oskame soovitada ehteid nii pidulikuks sündmuseks kui ka argipäevaks.

Naistepäevaks ehteid ostes pidage meeles kandja stiili. Milliseid ehteid oled tema puhul varem märganud? Eelistab ta midagi eriliselt silmapaistvat või on ta pigem trendi jälgija? Siinkohal on oluline arvestada ka väärismetalli eelistusega: kuld on ehete armastajate seas populaarseim valik, hõbe seevastu kaasaegne ning veetlev.

Neid pisiasju arvesse võttes saad kõige kindlama arusaama naise ootustest ning leiad üles selle kõige õigema ehte. Tema õiget maitset tabades näitad, et märkad ja hindad tema isikupära.

Avalda naistepäeval muljet trendikate ehetega

Miski ei saa olla parem kui unikaalsete ehete kinkimine. Enamik naisi jumaldab ehteid, mis peegeldavad nende jäljendamatut loomust ja omapärast stiili. Seda enam tuleks oma naisele ehteid valides mõelda, mida peaks ta igavesti kalliks.

Naisele, kes armastab klassikat, on parim valik lihtne elegantsus. Tegu ei pea olema erilise tähistuse või sümboliga vaid oluline on, et ehe kannaks edasi tema sisemist hiilgust.

Sõrmus kui tõeline silmailu

Kui otsid kingitust, mis sobiks naise ainulaadsuse ja meelekindlusega, on sõrmus ideaalseim täiendaja iga naise ehtekarbis. Sõrmust on alati peetud armastuse ja sõpruse sümboliks. Samuti ei lähe see kunagi moest ning kannab edasi stiili ja glamuuri.

Inspireeri naist lillemotiividega

Lillemotiividega ehted on sageli elegantse disainiga ja naiste lemmikud, mis sobivad kinkimiseks igal hooajal. Eriti õige kingitus on see neile, kes armastavad lilli ja värvilisust ning ei karda olla stiililt silmapaistvad.

Kui lillebukett hakkab paari päeva möödudes langetama esimesi õisi, siis ehte näol on tegu närtsimatu kingiga, mille kannab välja igas vanuses naisterahvas. Lillede populaarsus on püsinud muutumatuna ning ei paista jätkuvalt kuhugi kaduvat. See on sümbolina ideaalseim kingitus teie elu armsamale naisele.

Kamee veebipoest leiad lisaks paljude teiste sümbolite ja elementidega ehteid, mis köidavad iga naist ning toovad tema näole rõõmu ja sära. Seega tee oma valik ja ole valmis üllatama oma kallimat naistepäeva puhul armsa kingitustega.

Lisaks on kuni naistepäevani meie e-poes kõik alates 20 € ehted ja käekellad -20%. Leia oma naisele, emale, tüdruksõbrale või sõbrannale sobiv kingitus ning näita, et pead neid nende päeval meeles.

Vaata kõiki ehteid siit.

Sünnipäevanädal! Kogu kaup -20% (alates 20€)