Lõpetamiste periood läheneb ning aeg on välja valida meeldejääv lõpukingitus. Ehted koolilõpetajale ei ole pelgalt mulje avaldamiseks, vaid see on edaspidi särav meenutus olulistest saavutustest. See on kingitus, mida lõpetajad hindavad igavesti.

Lõpetamiseks sobiliku kingituse leidmine võib olla keeruline.
Oma 30 aastase kogemusega oleme õppinud tundma klientide eelistusi ning oskame soovitada ehteid nii pidulikuks sündmuseks kui ka argipäevaks.

Toome järgnevalt välja meeldejäävad ja populaarseimad kingiideed, mis on sobilikud igale lõpetajatele ning ühtlasi lihtsustavad kinkija ostuvalikut. Nii saad pidulikule sündmusele vastu minna teadmisega, et oled kingituse eest spetsialistide abiga juba varakult hoolt kandnud.

Kuidas teada, milline ehe lõpetajale meeldib?

Lõpetajale ehteid valides pea meeles tema stiili. Meenuta, milliseid ehteid oled teda varem kandmas näinud. Eelistab ta midagi eriliselt silmapaistvat või on ta pigem trendi jälgija? Siinkohal on oluline arvestada ka väärismetalli eelistusega: kuld on ehete armastajate seas populaarseim valik, hõbe seevastu kaasaegne ning veetlev.

Kindel valik – kõrvarõngad

Läbi aegade on levinuimaks lõpukingituseks kujunenud kõrvarõngad. See on killuke mälestustest, millega lõpetaja saab end igapäevaselt ehtida. Kui sõrmuse valimine on õiget suurust teadmata keeruline, siis kõrvarõngase puhul tuleb tunnetada vaid kandja stiili.

Igapäevane aksessuaar – käekell

Käekella kinkimisega võid kindel olla, et aksessuaar leiab praktilise kasutuse. Kamee Ehe valikust leiad lisaks tavalistele käekelladele ka kauni välimuse ning funktsionaalne sisuga nutikellasid nii meestele kui naistele.

Kamee Ehe ehtevalikust leiad ka terasest käekette noormeestele muutes lõpukingi stiilseks ja popiks.

Tähendusega ehted

Sümboliga ehted on üks tähendusrikkamaid kingiideid, millega muuta koolilõpetaja kingitus personaalseks. Tähendusega ehetes peitub sügavamõttelisem sõnum, mis puudutab nii ehte kinkijat kui selle kandjat.

Kui lõpetaja näol on tegu kirgliku loomaarmastajaga, siis leiad meie valikust ka loomadega ehteid. Loe postitust “Loomad ehtekollektsioonis – mis tähendust nad kannavad?”.

Rubiin

Rubiin on teemantite järel üks võimsamaid vääriskive, mille tunneb ära punase kivi järgi. Neid võib esineda väga erinevas hinnaklassis – on uhkemaid, aga ka tagasihoidlikumaid.

Rubiin sümboliseerib julgust, tarkust ja elujanu, mis sobib suurepäraselt värskele koolilõpetajale. Vääriskivi iseloomustab ka realistlikku ja sihikindlat õpilast, mis annab juurde omajagu motivatsiooni unistuste täitmiseks.

Pärlid

Pärlid sobivad ideaalselt tähistama juunikuu lõpetamiste perioodi. Elegantsed ja puhtad pärlid on igas vanuses naiste lemmikud. Klassikalised keed, elegantsed kõrvarõngad ning stiilsed pärlitest käevõrud ja sõrmused on ajatud igas ehtekollektsioonis. 

Pärlite kandmine annab välimusele viimase lihvi, mis toob esile naiseliku enesekindluse ja sisemise sära.

Nomination lülid

NOMINATION on Itaalia ehtebränd, kus saad ise luua isikupärase käevõru.

Meie Tartu Eedeni ja Rakvere Põhjakeskuse esindustest leitab suurepärase valiku NOMINATION lülisid, mis on mõeldud just lõpetamisteks.

Vali välja oma lõpetaja lemmiksümbolitega lülid ja pane kokku teda iseloomustav käevõru!

Kooli lõpetamine on üheks eriliseimaks tähtpäevaks, mil pidada oma tublit lõpetajat meeles erilise kingitusega. Neid pisiasju arvesse võttes saad kindlama arusaama lõpetaja ootustest ning leiad üles selle õige ehte. Kamee Ehe eesmärgiks on pakkuda emotsioone ehete kandmisel ja kinkimisel.

Tutvu ehete valikutega meie lõpukingituste kategoorias.

Juhul, kui Sa ei leidnud oma lõpetajale kingitust, siis võta meiega julgelt ühendust – aitame Sul leida sobivaima lõpukingi.

Kamee Ehe soovib omalt poolt kõigile lõpetajatele õnne ja edu edasisel teekonnal!

 

Kuldehted -20% (alates 20€)