Aasta kõige romantilisem päev on lähenemas. Valentini- ehk armunute päev on tähendusrikas tähtpäev, mil pidada oma kallimat meeles armastust väljendava kingitusega. Üks ilusamaid viise oma tunnete avaldamiseks on kinkida naisele ehteid – visuaalset täiuslikkust läbi sära.

Ehted on üks kaunimaid valentinipäeva kingitusi. Iga kord, kui naine kannab sinu kingitust, oled sina temaga kaasas! Kingitud ehetel on ka praktiline pool,  sest neid saab kanda igapäevaselt. Ehted täiustavad igat rõivaeset ning annavad välimusele juurde omapärast sära. See on läbimõeldud ja romantiline kingitus, mis pakub suurepäraseid ja meeldejäävaid elamusi ka aastate pärast.

Millist ehet kaaslasele valida? 

28 aastaga oleme õppinud tundma klientide eelistusi ning oskame soovitada ehteid nii pidulikuks sündmuseks kui ka argipäevaks. Meie eesmärgiks on pakkuda emotsioone ehete kandmisel ja kinkimisel. Kamee kauplustest ja e-poest leiad suurepärase valiku erinevas hinnaklassis klassikalisi kuld- ja hõbeehteid ning sõbrapäeva puhul kehtib 20% soodustus kõikidele toodetele.

Selleks, et leiaksid oma kallimale ideaalse ehte, toome sinuni 5 kingiideed, mis sobivad suurepäraselt valentinipäeva temaatikaga ning lihtsustavad kingituse valimist. Ühtlasi saad tähtpäevale muretult vastu minna teadmisega, et oled kingituse eest spetsialistide abiga juba varakult hoolt kandnud. Need 5 kategooriat on igavesti stiilsed – ehted, mida sinu kallim saab kanda igapäevaselt kui ka erilisel sündmusel. 

1. Südamega ehted 

Süda on hinge, emotsioonide ja armastuse sümbol. Armastust edasi kandvad ehted on kõige erilisemad kingitused, mida naine kunagi ei unusta. Kingina toovad need esile sügavaid tundeid ning kannavad edasi teie armastuse lugu.

Kamee valikust leiad südamega sõrmused, ripatsid kui ka kõrvarõngad.

Suurema valiku südametega ehteid leiad meie sõbrapäeva kingituste kategooriast

2. Tähendusega ehted

Sümboliga ehted on üks tähendusrikkamaid kingiideid, millega muuta kallima kingitus personaalsemaks. Tähendusega ehtes peitub sügavamõttelisem sõnum, mis puudutab nii ehte kinkijat kui selle kandjat – seda teate ainult teie kaks. 

Meie e-poes on näiteks lõpmatuse märgiga kaelakee ja sõrmus, mis tähistab igavest armastust. Sümbolina väljendab see lõputut pühendumist suhtesse ning on lihtne, võluv ja romantiline.
Tugeva tähendusega on ka elupuuga ehted, mis sümboliseerivad ühtekuuluvust ja ühtsust ning perekonda ja perekonna sidemeid.

Kõik tähendusega ehted leiad sõbrapäeva kategooriast.

3. Kõrvarõngad

Kõrvarõngad on naiste poolt alati oodatud kingitus. Enne kõrvarõngaste valimist tutvu oma kaaslase praeguse ehtekollektsiooniga ning vaata, millist stiili ehteid ta kannab. Pööra ka tähelepanu, kas ta eelistab pigem hõbedat või kulda. Nii saad kõige kindlama arusaama naise ootustest ning leiad üles need kõige õigemad  kõrvarõngad.

Hoolikalt valitud kõrvarõngastega näitad naisele, et märkad ja hindad tema isikupära.

Valentinipäevaks sobilikud kõrvarõngad oleme koondanud sõbrapäeva kategooriasse.

4. Pärliga ehted

Pärlitega ehted kannavad edasi naiselikkust, puhtust ja muudavad iga daami veetlevalt kauniks. Kui soovid oma kallimale kinkida rahulolu ja armastust, siis on pärlitega ehted sobilik valik.

Pärlite kandmine annab välimusele viimase lihvi, mis toob esile naiseliku enesekindluse ja sisemise sära.

Rohkem pärlitega ehteid leiad siit.

5. Nomination lülid

Pea valentinipäeval oma kallimat meeles kingitusega, mis on isikupärane.

NOMINATION on Itaalia ehtebränd, kus saad ise luua oma käevõru.
Meie esinduskauplustes Tartu Eedeni Keskuses ja Rakvere Põhjakeskuses on suurepärane valik NOMINATION lülisid just valentinipäevale mõeldes.

Kuni sõbrapäevani on käimas kampaania, kus ostes 3 kaunistusega COMPOSABLE lüli, maksad vaid 2 eest.

 

Tutvu ehete valikutega meie sõbrapäeva kingituste kategoorias. Kuni valentinipäevani on meie e-poes kõik ehted -20%. Leia oma naisele, tüdruksõbrale või kaaslasele sobiv kingitus ning väljenda oma tundeid kinkides ehteid. Vaata kõiki sõbrapäeva kingitusi.

Kõik kuldehted -20%